Nože na sýr Nuova 2ks

S noži na sýr řady Nuova snadno nakrájíte různé druhy sýrů. Díky ostré, oboustranně broušené čepeli můžete nakrájet měkké sýry jako je hermelín, romadur nebo gorgonzola na úhledné kousky. Výřezy uprostřed čepele zabraňují přilepení smetanové části sýra. Dokonce i polotvrdé sýry, jako je gouda nebo eidam, můžete nakrájet na jemné plátky. Zakřivená dvoudílná špička vám umožní napíchnout sýr a položit jej elegantně na talíř nebo plátek čerstvé bagety. Milovníci sýrů si zamilují nadčasový design WMF nožů na sýr, které jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan®.

Není aktuálně skladem na HomeAndCook.cz

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

noze-na-ovoce-nuova-2ks-copy-www.wmf.cz-1.jpg

noze-na-ovoce-nuova-2ks-copy-www.wmf.cz-2.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291786040
EAN 4000530689931
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 2x nůž na sýr
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 24 | 27.5
Návrhář André Stocker

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše