Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Blok s noži Spitzenklasse Plus 6ks

Ať už jste amatér nebo profesionální šéfkuchař, ať vegetarián nebo milovník masa, ať máte mnoho či málo místa v kuchyni - blok na nože pro vás bude nejlepším a nejbezpečnějším řešením pro uskladnění těchto kvalitních nožů. Nože tak budou vždy po ruce a bude zachována jejich maximální ostrost. Blok je vybaven nožem šéfkuchaře, nožem na maso, nožem na chléb, víceúčelovým nožem a ocílkou.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Vysoce kvalitní čepele; rukojeti, u kterých máte pocit, jako by pro vás byly stvořeny a bezkonkurenční výběr - Spitzenklasse Plus kolekce je klasika mezi WMF noži. Nový svěží design se vyznačuje zaoblenými okraji rukojeti pro příjemnější uchopení. Nýtované rukojeti a bezešvé zpracování zaručují čistou, bezpečnou a spolehlivou práci. Sortiment této kolekce je velmi rozmanitý a nabízí nože pro každého kuchaře a každou ingredienci - od klasiky jakou je nůž šéfkuchaře, nůž na zeleninu a víceúčelový nůž až po Santoku a steakové nože. Příprava jídla ještě nikdy nebyla tak zábavná!

Obsahuje: 1x blok na nože, 1x nůž šéfkuchaře 20 cm, 1x nůž na chléb 20 cm, 1x nůž na maso 16 cm, 1x víceúčelový nůž 10 cm, 1x ocílka.

Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu a blok z ořechového dřeva.

Technologie Performance Cut: kombinace tradičních kovářských procesů s nejmodernější technologií pro mimořádnou dlouhotrvající ostrost.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.

Ocílka je vhodná pro všechny čepele s rovným řezem. Není vhodná pro zoubkované nože.

Čištění nože: ruční mytí.

Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1892159992
EAN 4000530678126
Značka WMF
Barva nerez, hnědá
Řada Spitzenklasse Plus
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 1x blok na nože, 1x nůž šéfkuchaře 20 cm, 1x nůž na chléb 20 cm, 1x nůž na maso 16 cm, 1x víceúčelový nůž 10 cm, 1x ocílka
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Magento id 8138
Doplňkový materiál vlašský ořech
Vlastnosti produktu Výkonnost
Vlastnosti produktu
Vyrobeno v Německo
Text sbírky Vysoce kvalitní kotouče, rukojeti, které mají pocit, jako kdyby byly právě vyrobeny pro vaši ruku, a odrůda nožů, která není vůbec žádnou: kolekce Top Class Plus je klasický nůž WMF. Jejich aktualizovaný design se vyznačuje zaoblenými okraji rukojeti, díky čemuž jsou čepele ještě lepší v ruce. Bezproblémové zpracování rukojetí a kované podložky pro správnou rovnováhu zajišťují čistou, bezpečnou a spolehlivou práci. Kolekce je velmi rozmanitá a nabízí vhodný nůž pro každou kuchařku a každou přísadu: od klasik, jako jsou kuchyňské náčiní, všestranné a zeleninové nože s různými délkami čepele až po čínské kuchyňské nože a nože v různých provedeních Santoku a steakových nožů. Takže příprava je zábavná!
Text produktu Ať už je to amatérský nebo profesionální kuchař, ať už vegetarián nebo milovníci masa, ať má mnoho či málo prostoru v kuchyni: Blok nože je nejlepší a nejbezpečnější sklad pro vysoce kvalitní nože pro domácnost. Nože jsou vždy po ruce a ostré lopatky jsou ušetřeny. Blok nože je dodáván s vařením, masem, univerzálním a chlebovým nožem. Nakonec se doporučuje, aby různé listy byly ideální pro zpracování všech potravin. Perfektní doplněk k sadě, ostřící ocel, která nesmí chybět v žádné kuchyni. Při správném a pravidelném používání výrazně prodlužuje životnost vašich nožů. Na rozdíl od ostřikovačů nožů se ostření ocelí používá hlavně pro lehce tupé nože.