Nůž na maso Chef's Edition Damasteel 20 cm

Zda je hovězí, kuřecí nebo jehněčí, ať už syrové, vařené nebo pečené - s tímto nožem na maso můžete bezmezně krájet nebo porcovat jakékoliv maso. Nůž má mírně zakřivenou, zúženou čepel, která je dlouhá 20 centimetrů. Tato délka je optimální pro porcování větších pečení. Nejlepší věc je, že krájí tak rovně a přesně bez ztráty šťavnatosti masa. WMF nože na maso jsou precizně broušeny, což zajišťuje nejen vysokou ostrost, ale i dlouhou životnost. Mimochodem, tyto nože jsou také ideální pro přípravu ryb.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Ikonický design s hladkými přechody mezi čepelí a podpěrou, bezešvé a hygienické, dokonale ergonomické a vyvážené pro maximální přesnost a bezpečnost při krájení: takové jsou nože řady Chef's Edition Damasteel. Nůž bez hran bezvadně padne do ruky a inspiruje svými vynikajícími krájecími vlastnostmi díky technologii WMF Performance Cut a exkluzivnímu materiálu Damasteel®. Řada nožů pro nadšence vaření, kteří milují design. To je: Kvalita. Vyrobeno v Německu.
 
  • Celková délka 33 cm, délka čepele 20 cm.
  • Technologie Performance Cut: V tomto jedinečném postupu podrobujeme čepele přesně řízenému tepelnému zpracování, které optimalizuje vnitřní strukturu ocelové čepele. Každá jednotlivá čepel je následně měřena laserem, aby se určil perfektní úhel broušení, a poté je broušena robotem, aby získala úhel s dosud nedosaženou ostrostí. To je WMF Performance Cut - pro vynikající a dlouhotrvající ostrost.
  • Exkluzivní Damasteel®: Ručně kovaný Damasteel spojuje několik speciálních ocelí do jediné ocelové čepeli skládající se ze 120 vrstev. Výsledkem je mimořádná odolnost, trvalá ostrost a nerezová čepel odolná vůči kyselinám.
  • Speciální ergonomie: Rukojeť je vyrobena z nerezové oceli Cromargan® 18/10 a poskytuje profesionální držení díky extra hladkému a ergonomickému spojení mezi rukojetí a čepelí. To zajistí lepší směr a přesnější krájení.
  • Perfektní rovnováha: Krájení a sekání jako nikdy předtím, s masivní kovanou ocelovou podpěrou zajišťující v ruce dokonalé vyvážení hmotnosti pro výjimečný komfort a přesnost.
  • SIGNATURE obal: Prémiový jedinečný zážitek z rozbalení, prémiový leták, hodnotná dřevěná dárková krabička pro bezpečné skladování.
  • Čištění nože: ruční mytí. 
  • Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

nuz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-www.wmf.cz-1.jpg

nuz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-www.wmf.cz-2.jpg

nuz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-www.wmf.cz-3.jpg

nuz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-www.wmf.cz-4.jpg

nuz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-www.wmf.cz-5.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1882019998
EAN 4000530730329
Značka WMF
Barva nerez
Řada Chef's Edition Damasteel
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x nůž na maso 20 cm
Hlavní materiál speciální kovaná ocel Damasteel®
Délka (cm) 33
Péče o výrobky ruční mytí
Vyrobeno v Německo

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše