Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Nůž na sýr Profi Plus

Nůž na sýr ze série Profi Plus snadno nakrájí různé druhy sýrů. Díky ostré vroubkované čepeli můžete nakrájet měkké sýry jako je hermelín, romadur nebo gorgonzola na úhledné kousky. Výřezy uprostřed čepele zabraňují přilepení smetanové části sýra. Dokonce i polotvrdé sýry, jako je gouda nebo eidam, mohou být nakrájeny na jemné plátky. Zakřivená dvoudílná špička vám umožní napíchnout sýr a položit jej elegantně na talíř nebo plátek čerstvé bagety. Milovníci sýrů a každý, kdo servíruje sýrové prkénko, si zamiluje nadčasový design WMF nože na sýr, který je vyrobený z nerezové oceli Cromargan®.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871656030
EAN 4000530549389
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x nůž na sýr
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 28
Návrhář Makio Hasuike