Nůžky Grand Gourmet

Kuchyňské nůžky by neměly chybět v žádné domácnosti. Jsou praktické pro otevírání šroubových a korunkových uzávěrů. Mohou být uloženy v bloku na nože a kdykoli tak být po ruce.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Nože z kolekce Grand Gourmet jsou vrcholem každé kuchyně. Vyrobené kompletně z nerezové oceli spojují stylový design a vysokou funkčnost. Rukojeti z Cromargan® jsou příjemné pro uchopení, bezpečné a garantují hygienické použití. Čepele nožů jsou vyráběny z vysoce kvalitní oceli a kovány tradičním způsobem po celé délce kovářským kladivem, několikrát broušeny a leštěny, až k dosažení naprosto hladkého povrchu. Kromě klasiky, jakou je například univerzální nůž, nůž šéfkuchaře a nůž na chléb, série Grand Gourmet zahrnuje také vykošťovací, filetovací a Santoku nože. Design a použitý materiál je vhodný pro gravírování - což vám umožní mít jedinečný nůž a nebo velmi osobní dárek. 

  • Materiál: speciální nerezová ocel. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® 18/10.
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha pro pohodlnou manipulaci.
  • Čištění: ruční mytí. 

product_9102_0.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1880266030
EAN 4000530671936
Značka WMF
Barva nerez
Řada Grand Gourmet
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x nůžky
Hlavní materiál speciální nerezová ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Délka (cm) 20
Návrhář Makio Hasuike
Cena za design Busse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center, Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše