• Performance_Cut_300.jpg

Ocílka Grand Gourmet

Ať už u amatérského nebo profesionálního kuchaře - v žádné kuchyni nesmí chybět ocílka. I ty nejlepší nože ztrácí časem svou ostrost a je nutno je dobrousit. Při správném a pravidelném používání výrazně prodlužuje životnost nožů. Na rozdíl od brousků na nože se ostření ocílkou používá hlavně pro lehce tupé nože. Ostří čepele brousíme v ca 20° odklonu pomocí ocílky tahem, rovnoměrně z obou stran. Ocílku nepoužívejte k broušení nožů s pilkovým nebo zubatým ostřím.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Nože z kolekce Grand Gourmet jsou vrcholem každé kuchyně. Vyrobené kompletně z nerezové oceli spojují stylový design a vysokou funkčnost. Rukojeti z Cromargan® jsou příjemné pro uchopení, bezpečné a garantují hygienické použití. Čepele nožů jsou vyráběny z vysoce kvalitní oceli a kovány tradičním způsobem po celé délce kovářským kladivem, několikrát broušeny a leštěny, až k dosažení naprosto hladkého povrchu. Kromě klasiky, jakou je například univerzální nůž, nůž šéfkuchaře a nůž na chléb, série Grand Gourmet zahrnuje také vykošťovací, filetovací a Santoku nože. Design a použitý materiál je vhodný pro gravírování - což vám umožní mít jedinečný nůž a nebo velmi osobní dárek.

  • Celková délka 36 cm, délka čepele 23 cm.
  • Rukojeť je vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® 18/10. 
  • Vhodná pro všechny čepele s rovným řezem. Není vhodná pro zoubkované nože.
  • Vyrobeno v Německu.

18_8964_6030_100.jpg

Performance_Cut_300.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1889646030
EAN 4000530547651
Značka WMF
Barva nerez
Řada Grand Gourmet
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x ocílka
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Délka čepele (cm) 23
Péče o výrobky ruční mytí
Vyrobeno v Německo
Délka (cm) 40
Návrhář Makio Hasuike
Cena za design Busse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center, Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše