Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Odstraňovač stopek Top Tools

Šikovný a efektivní: díky snadno použitelnému odstraňovači stopek řady Top Tools můžete stopky odstranit i z křehkého ovoce a zeleniny, jako jsou rajčata nebo jahody. Jednoduše stiskněte tlačítko na vrchní straně držadla, uchopte stopku, uvolněte tlačítko a vytáhněte stopku ven - ovoce zůstává neporušené. Protiskluzové držadlo tohoto inteligentního kuchyňského pomocníka je obzvlášť pohodlné v ruce a čepele z nerezové oceli Cromargan® zůstávají trvale ostré.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Čerstvé ovoce a zelenina připravené rovnou ke konzumaci. S kráječi a kuchyňskými struhadly Top Tools od firmy WMF můžete krájet a strouhat prakticky jakoukoliv ingredienci. Díky protiskluzovým rukojetím a chrániči prstů můžete bezpečně nastrouhat beze zbytku třeba i červenou řepu. Super ostré čepele jsou vyrobeny ze speciální nerezové oceli. Všechno kuchyňské náčiní řady Top Tools je vhodné do myčky. 

  • Odstraňuje stopky bez poškození ovoce.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1892626210
EAN 4000530645968
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Top Tools
Cena za design Internationaler Designpreis Design Center Stuttgart 2003
Návrhář WMF Atelier (Peter Ramminger)
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 9.5
Množství v balení (ks) 1
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Obsah v balení 1x odstraňovač stopek
Sekundární materiál plast