Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Odstraňovač stopek Top Tools

Šikovný a efektivní: díky snadno použitelnému odstraňovači stopek řady Top Tools můžete stopky odstranit i z křehkého ovoce a zeleniny, jako jsou rajčata nebo jahody. Jednoduše stiskněte tlačítko na vrchní straně držadla, uchopte stopku, uvolněte tlačítko a vytáhněte stopku ven - ovoce zůstává neporušené. Protiskluzové držadlo tohoto inteligentního kuchyňského pomocníka je obzvlášť pohodlné v ruce a čepele z nerezové oceli Cromargan® zůstávají trvale ostré.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Čerstvé ovoce a zelenina připravené rovnou ke konzumaci. S kráječi a kuchyňskými struhadly Top Tools od firmy WMF můžete krájet a strouhat prakticky jakoukoliv ingredienci. Díky protiskluzovým rukojetím a chrániči prstů můžete bezpečně nastrouhat beze zbytku třeba i červenou řepu. Super ostré čepele jsou vyrobeny ze speciální nerezové oceli. Všechno kuchyňské náčiní řady Top Tools je vhodné do myčky. 

  • Odstraňuje stopky bez poškození ovoce.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10. 
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1892626210
EAN 4000530645968
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Top Tools
Cena za design Internationaler Designpreis Design Center Stuttgart 2003
Návrhář WMF Atelier (Peter Ramminger)
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 9.5
Množství v balení (ks) 1
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Obsah v balení 1x odstraňovač stopek