Odvápňovač WMF Perfection

Odvápňovací přípravek WMF Perfection dělá čest svému názvu a poskytuje vysoce účinné odvápnění pro tu nejčistší kávu. Naše vysoce kvalitní odvápňovací sada zajistí, aby vaše příprava kávy začala vždy s optimální kvalitou vody, což je klíč k přípravě kávy plné chuti a aroma. Dva sáčky s odvápňovacím přípravkem a proužek k testování tvrdosti vody jsou vše, co potřebujete k uchování vašeho přístroje ve špičkové kondici každý den.

> 5 ks skladem

219,00 Kč219,01 Kč 180,99 Kč bez DPH
Pro nákup budete přesměrováni na oficiální eshop WMF na adrese HomeAndCook.cz.

Popis produktu

Řada WMF Perfection je tajemstvím dokonalé chuti kávy a nabízí snadná řešení, aby vaše kávovary dosáhly nejvyššího možného potenciálu. Objevte kompletní řadu produktů pro snadnou údržbu a nekompromisní chuť kávy - den za dnem, šálek za šálkem.

  • Odvápňovací přípravek WMF Perfection: Poskytne vám šálek dokonalé kávy na dosah.
  • Klíč k dokonalé chuti: Naše vysoce kvalitní sada k odvápnění zajistí vynikající výsledky pro dokonalou chuť kávy přímo do vašeho šálku den za dnem.
  • Dva sáčky s odvápňovacím přípravkem a proužek k otestování tvrdosti vody jsou vše, co potřebujete pro snadné odstranění nánosů vodního kamene z vašeho přístroje.
  • Dlouhotrvající ochrana: Rychlá a snadná údržba, která podporuje dlouhou životnost produktu a zajišťuje špičkový výkon každý den.
  • Zásadní údržba, která chrání vnitřní součástky vašeho přístroje a uchovává špičkovou kondici nahřívacího systému.

Specifikace produktu

Číslo produktu XW132000
EAN 3016661171000
Značka WMF
Řada WMF Perfection
Množství v balení (ks) 3
Obsah v balení 2x sáček s odvápňovacím přípravkem, 1x proužek k testování tvrdosti

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše