Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Otvírák na konzervy Profi Plus

Praktický otvírák na konzervy umožňuje rychle, hygienicky a bezpečně otevřít konzervy tak, aniž by bylo nutné používat mnoho síly.

Není aktuálně skladem na HomeAndCook.cz

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • Kalené řezné kolečko zaručuje čistý řez. 
  • Otvírák na konzervy disponuje rovněž otvírákem na láhve s korunkovými uzávěry a špička slouží pro odstranění vakuových uzávěrů. 
  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871486030
EAN 4000530547057
Značka WMF
Barva nerez
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x otvírák
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 23
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10