Obrázek není k dispozici

Páková vývrtka Baric

Objevte snadný způsob, jak vyndat korek z vína, s profesionální vývrtkou, která přináší do otevírání vína bezkonkurenční přesnost a styl. Jednoduše ji přiložte na lahev vína libovolné velikosti, přitiskněte rukojeti a zvedněte páku. Díky špičatému vřetenu a mechanismu nejlepšímu ve své třídě se korek vyndá s přesností a lehkostí, aniž by se rozdrobil. Tato prvotřídní vývrtka se vyznačuje elegantním a ergonomickým designem, který zajišťuje při používání naprostou bezpečnost. Zahrnuje také ořezávač fólie, abyste měli k dispozici vše, co k otevření lahve potřebujete. Ideální dárek pro každého milovníka vína.

Popis produktu

  • Ta nejlepší z nejlepších: Profesionální vývrtka, která využívá snadný pákový pohyb, aby prakticky otevřela lahve s vínem libovolné velikosti, stačí ji přiložit, stisknout a zvednout.
  • Jako profesionál: Špičaté vřeteno snadno zajede do korku, aby jej vyjmulo bez poškození, rozdrobení nebo ohnutí, takže ve víně nezůstane ani kousíček korku.
  • Elegantní design: Moderní válcový design s přirozenými a čistými liniemi kombinuje litinu a prvotřídní bukové dřevo pro styl, který vždy zapůsobí.
  • Ergonomie: Postranní rukojeti jsou ergonomicky tvarovány tak, aby se držely pohodlně, byly příjemné na dotek a zajistily při vyjímání korku naprostou bezpečnost.
  • S ořezávačem fólie: Součástí vývrtky je ořezávač fólie, abyste měli k dispozici vše, co k otevření lahve potřebujete.
  • Prvotřídní dárek: Páková vývrtka WMF se dodává v úchvatné, kvalitní dárkové krabici, takže je ideálním dárkem pro všechny milovníky vína a someliéry.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0636807920
EAN 4000530746528
Značka WMF
Barva nerez
Řada Baric
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x páková vývrtka
Hlavní materiál litý kov
Sekundární materiál buk
Péče o výrobky ruční mytí

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše