Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Pánev PermaDur Advance Ø 28 cm

Ať jste příležitostný kuchař a nebo profesionál, toto je klasika mezi pánvemi, která nesmí chybět v žádné kuchyni. WMF nabízí spoustu modelů pro každý pokrm a každou ingredienci. Vyberte si mezi vysoce kvalitní nerezovou nebo vícevrstvou pánví, mezi keramickým povrchem extrémně odolným proti přehřátí CeraDur nebo odolným nepřilnavým povrchem PermaDur, mezi různými rozměry a různými tvary. Všechny pánve jsou vybaveny ergonomickou rukojetí, takže jsou v ruce pohodlné a dobře se drží.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Působivě robustní a vhodné pro každodenní použití: pánve prvotřídní kvality z kolekce WMF PermaDur Advance vyrobené z nerezové oceli Cromargan® jsou odolné a univerzální při použití na sporáku a do 260°C v troubě. Nepřilnavý povrch bez obsahu PFOA umožňuje vaření s minimálním množstvím tuku a je odolný vůči poškrábání tak, že jej zpravidla ani kovové náčiní nemůže poškodit. 
 
  • Povrch PermaDur: několikavrstvý materiál, vysoká nepřilnavost povrchu a extrémní odolnost proti poškrábání. Odolný vůči teplu až do 260°C. Bez PFOA.
  • Dno TransTherm®: teplo přenáší rychle, dlouho ho udrží a tím uspoří energii.
  • Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, nepřilnavý povrch PermaDur.
  • Čištění: ruční mytí.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0775284021
EAN 4000530707475
Značka WMF
Barva nerez
Řada PermaDur Advance
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x pánev Ø 28 cm
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Péče o výrobky ruční mytí
Teplotní odolnost žáruvzdorné
Průměr (cm) 28