Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Pěnovačka Profi Plus

S touto pěnovačkou můžete jednoduše sebrat pěnu při vaření brambor či vývarů, vyjmout knedlíky, noky, těstoviny a další ingredience připravované ve vroucí vodě nebo smažené v oleji. Dlouhá rukojeť vás ochrání před horkou vodou i olejem, které z pěnovačky navíc skrz otvory rychle odtečou.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu. 

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10. 
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871976030
EAN 4000530604156
Značka WMF
Barva nerez
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Řada Profi Plus
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 30
Návrhář WMF Atelier
Obsah v balení 1x pěnovačka
Množství v balení (ks) 1
Průměr (cm) 10