Plně automatický kávovar WMF Perfection 640

Dokonalý požitek z kávy: Kávovar WMF Perfection 640 je potěšením pro všechny vaše smysly. Je vybaven intuitivním rozhraním, díky kterému připravíte dokonalou kávu. Tento kávovar s hladkými tlačítky a tichým chodem umožňuje příjemnou přípravu kávy s bohatým aroma a čistou kávovou chutí. Objevte až 15 různých receptů a řadu nastavitelných možností, které jsou programovatelné v rámci až 4 individuálních profilů, pro kávu jediným stisknutím tlačítka a tak, jak ji máte rádi. Praktické funkce jako snadný přístup zepředu, patentovaná samočisticí kovová spařovací jednotka a systém WMF Click & Clean přináší optimální přípravu kávy v souladu s normou kvality WMF. Kávovar WMF Perfection 640 je dokonalý kávovar pro ty, kteří si cení kvality a praktičnosti. Díky možnosti připravovat dva šálky kávy současně, intuitivnímu ovládání a snadnému čištění si budete moci vždy vychutnat dokonalý šálek kávy.

Popis produktu

Nejvyšší kvalita kávy

Vychutnejte si mimořádnou chuť a aroma kávy s technologií WMF DOUBLE THERMOBLOCK kávovaru WMF Perfection 640 a nerezovým kónickým mlýnkem s 5 stupni mletí kávy, který zajišťuje dokonalé mletí pro vždy skvělý šálek kávy nebo latte macchiato.

Snadné čištění

Čištění kávovaru WMF Perfection 640 je hračka díky systému Click & Clean. Tato funkce umožňuje rychlé a snadné čištění systému na mléko. Díky tomu zůstává přístroj déle ve skvělé formě.

Vždy aktuální

Kávovar WMF Perfection 640 je vybaven připojením k síti WiFi, aby ho bylo možné snadno aktualizovat a přidávat nové funkce pro ještě příjemnější používání. Díky tomu má kávovar k dispozici nejnovější technologii a vylepšení v oblasti přípravy kávy, aby byla vaše káva vždy co nejlepší.

Dechberoucí aroma

Kávovar WMF Perfection s mlýnkem připravuje díky optimalizované extrakci kávu s působivým aroma a bude vám každý den rychle a snadno připravovat lahodné kávové nápoje. U každého šálku přístroj vaří konzistentně vysoce kvalitní kávu s bohatým a příjemným aroma.

Praktické přední použití

Chytrý design zahrnuje přístup k zásobníku na kávovou sedlinu a odkapávací misce z přední strany přístroje, aby byla příprava kávy vždy snadná a praktická.

Výjimečná mléčná pěna

Dokonalá pěna pro krémové cappuccino, macchiato a mnoho dalších nápojů, s optimální konzistencí a výjimečným našleháním mléka v profesionální kvalitě.

Intuitivní ovládání

Kávovar WMF Perfection 640 je vybaven dotykovým displejem pro intuitivní ovládání. Stačí z nabídky zvolit požadovaný kávový nápoj a přístroj vás provede celým procesem, aby byla příprava lahodné kávy co nejsnazší.

Jedinečná nabídka nápojů

Vyberte si z 15 přednastavených nabídek nápojů, od americana až po espresso macchiato a mnoho dalších. Díky širokému výběru si vybere oblíbený nápoj každý milovník kávy, ať už oceňuje tradiční chuť nebo se nebojí vyzkoušet něco nového a zajímavého. 

Sofistikovaný design

Kávovar WMF Perfection 640 na vás zapůsobí jednoduchým a stylovým designem z vysoce kvalitních materiálů, např. Cromargan® nerezové oceli typu 18/10, s moderními prvky v černém provedení.

Dokonalá individualizace

Kávovar WMF Perfection 640 nabízí až 4 individuální uživatelské profily. Do každého profilu lze uložit až 8 oblíbených nápojů a 6 přizpůsobených nastavení, takže si kávu můžete vždy uvařit tak, jak ji máte rádi.

Moderní LED osvětlení

Příjemné LED osvětlení s pokročilou technologií pro skvělé používání a intuitivní vedení při ovládání.

Specifikace produktu

Číslo produktu CP812D10
EAN 3016661172410
Značka WMF
Barva stříbrná
Řada WMF Perfection
Šířka (cm) 25.0
Výška (cm) 37.1
Délka (cm) 41.0
Kapacita (g) 250 g (zásobník na kávová zrna)
Kapacita (l) 3 l (nádržka na vodu)
Čistá hmotnost (kg) 9.3
Hrubá hmotnost (kg) 12.2
Vyrobeno v Francie
Obsah v balení 1x kávovar, 1x startovací sada (2 čisticí tablety, 1 sáček s odvápňovacím přípravkem, kartáč na čištění trubic, filtr na vodu)

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše