Plně automatický kávovar WMF Perfection 760

Ve společnosti WMF sdílíme nadšení pro zpřístupnění dokonalosti - díky snadnému přizpůsobení do nejmenších detailů. Plně automatický kávovar WMF je této vizi věrný a nabízí dokonalé výsledky perfektně přizpůsobené vaší chuti, a to každý den a v každém šálku. Vysoce intuitivní a dotykový displej pro požitek z kávy. TECHNOLOGIE WMF DOUBLE-THERMOBLOCK poskytuje intenzivní a aromatické výsledky při dokonalé teplotě servírování při každém použití. Vyberte si z 17 přednastavených nápojů a připravte si dokonalý šálek s řadou přizpůsobitelných nastavení a profilů, které snadno uložíte pro příští použití pomocí snadného a intuitivního dotykového rozhraní. Všechny vaše oblíbené nápoje na dosah ruky: cappuccino, latté macchiato, americano a mnoho dalších. Díky řadě integrovaných chytrých funkcí, včetně dvou samočisticích programů, dokonalé mléčné pěny a dalších funkcí, můžete objevit bezkonkurenční požitek z doma připravené kávy jako od baristy.

Varianty produktu

Popis produktu

Požitek z kávy pro všechny vaše smysly

Přizpůsobte a uložte si své ideální nastavení pro kávu, nápojů na bázi espressa a kávových nápojů s mlékem - s každým aspektem dokonale přizpůsobeným vaší chuti pro nový rozměr požitku z přípravy kávy.

Intuitivní ovládání

Pokročilá technologie vám umožňuje plné ovládání díky vysoce intuitivnímu dotykovému displeji se snadným použitím.

Nejvyšší kvalita kávy

Intenzivní chuť a aroma kávy díky TECHNOLOGII WMF DOUBLE-THERMOBLOCK a 3 stupňovému nerezovému kónickému mlýnku pro dokonalé a konzistentní mletí při každém použití.

Výjimečná mléčná pěna

Dokonalá pěna pro krémové cappuccino, macchiato a mnoho dalších nápojů, s optimální konzistencí a výjimečným našleháním mléka - a to dokonce u sójového a ořechového mléka - s profesionálními standardy kvality.

Praktické přední použití

Chytrý design zahrnuje nádrž na vodu a zásobník na kávovou sedlinu, snadno přístupné z přední části přístroje pro snadnou a přímou přípravu kávy při každém použití.     

Čištění bez námahy       

Pro dlouhodobý výkon, výjimečnou hygienu a optimální praktičnost je možné čištění bez námahy díky samočisticí spařovací jednotce, samočisticímu systému na mléko a vyjímatelným dílům vhodným do myčky.             

Jedinečná nabídka nápojů          

Vyberte si z 17 přednastavených nápojů: Doppio/dvojité espresso, americano, cappuccino, latte macchiato, café latte, cafe au lait, espresso macchiato, našlehané mléko, horká voda a další.

Sofistikovaný design

Prvotřídní materiál WMF CROMARGAN®: povrch z nerezové oceli 18/10 s působivými černými akcenty - s úpravou proti otiskům prstů a v elegantním provedení - pro moderní přístroj, který bude každý obdivovat.

Dechberoucí aroma

Dokonalé výsledky pro lahodné espresso a snadné našlehání mléka - s optimalizovanou přípravou kávy, která zajistí šálek plný chuti při každém použití.

Harmonický zvuk

Příjemná hlasitost mletí a přípravy kávy doplňuje dokonalou zkušenost z přípravy kávy díky vestavěným prvkům tlumícím zvuky pro jemnější kvalitu zvuku.         

Dokonalá individualizace

Díky 17 přednastaveným možnostem a 6 nastavitelným profilům a široké nabídce úpravy nastavení.

Certifikováno TÜV

Plně automatické kávovary řad WMF Perfection 800L a 700 byly nezávislým certifikačním institutem TÜV Rheinland certifikovány rozsáhlými testy prokazujícími mimořádnou úroveň mikrobiologické hygieny.

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-780-www.wmf.cz-22.png

Specifikace produktu

Číslo produktu CP823A10
EAN 3016661173172
Značka WMF
Barva černá, stříbrná
Řada WMF Perfection
Šířka (cm) 28.5
Výška (cm) 39.5
Délka (cm) 48.0
Kapacita (g) 250 g (zásobník na kávová zrna)
Kapacita (l) 2 l (nádržka na vodu)
Čistá hmotnost (kg) 13
Hrubá hmotnost (kg) 15.8
Vyrobeno v Francie
Obsah v balení 1x kávovar, 1x skleněná nádoba, 1x startovací sada (2 čisticí tablety, 1 sáček s odvápňovacím přípravkem, lžička na mletou kávu, kartáč na čištění trubic, 2 proužky pro testování tvrdosti vody)

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše