Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Plně automatický kávovar WMF Perfection 840L

Ve společnosti WMF sdílíme nadšení pro zpřístupnění dokonalosti - díky snadnému přizpůsobení do nejmenších detailů. Plně automatický kávovar WMF je této vizi věrný a nabízí dokonalé výsledky perfektně přizpůsobené vaší chuti, a to každý den a v každém šálku. Vysoce intuitivní a dotykový displej pro požitek z kávy. TECHNOLOGIE WMF DOUBLE-THERMOBLOCK poskytuje intenzivní a aromatické výsledky při dokonalé teplotě servírování při každém použití. Vyberte si z 15 přednastavených nápojů a připravte si dokonalý šálek s řadou přizpůsobitelných nastavení a profilů, které snadno uložíte pro příští použití pomocí snadného a intuitivního dotykového rozhraní. Všechny vaše oblíbené nápoje na dosah ruky: cappuccino, latté macchiato, americano a mnoho dalších. Díky řadě integrovaných chytrých funkcí, včetně dvou samočisticích programů, dokonalé mléčné pěny a dalších funkcí, můžete objevit bezkonkurenční požitek z doma připravené kávy jako od baristy.

Popis produktu

Nejvyšší kvalita kávy

Intenzivní chuť a aroma kávy díky TECHNOLOGII WMF DOUBLE-THERMOBLOCK a 5-ti stupňovému nerezovému kónickému mlýnku pro dokonalé a konzistentní mletí při každém použití.

Výjimečná mléčná pěna

Dokonalá pěna pro krémové cappuccino, macchiato a mnoho dalších nápojů, s optimální konzistencí a výjimečným našleháním mléka - a to dokonce u sójového a ořechového mléka - s profesionálními standardy kvality.

Praktické přední použití

Chytrý design zahrnuje nádrž na vodu a zásobník na kávovou sedlinu, snadno přístupné z přední části přístroje pro snadnou a přímou přípravu kávy při každém použití.     

Čištění bez námahy       

Pro dlouhodobý výkon, výjimečnou hygienu a optimální praktičnost je možné čištění bez námahy díky samočisticí spařovací jednotce, samočisticímu systému na mléko a vyjímatelným dílům vhodným do myčky.             

Jedinečná nabídka nápojů          

Vyberte si z 15 přednastavených nápojů: Doppio/dvojité espresso, americano, cappuccino, latte macchiato, café latte, cafe au lait, espresso macchiato, našlehané mléko, černý čaj a další.

Sofistikovaný design

Prvotřídní materiál WMF CROMARGAN®: povrch z nerezové oceli 18/10 s působivými černými akcenty - s úpravou proti otiskům prstů a v elegantním provedení - pro moderní přístroj, který bude každý obdivovat.

Dechberoucí aroma

Dokonalé výsledky pro lahodné espresso a snadné našlehání mléka - s optimalizovanou přípravou kávy, která zajistí šálek plný chuti při každém použití.

Harmonický zvuk

Příjemná hlasitost mletí a přípravy kávy doplňuje dokonalou zkušenost z přípravy kávy díky vestavěným prvkům tlumícím zvuky pro jemnější kvalitu zvuku.         

Dokonalá individualizace

Díky 15 přednastaveným možnostem a 4 nastavitelným profilům a široké nabídce úpravy nastavení.

Specifikace produktu

Číslo produktu CP850D15
EAN 3016661165917
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada WMF Perfection