Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Zásobník na led Loft

Led je nepostradatelnou součástí lahodných koktejlů a míchaných nápojů - kvalitní zásobník na led je tedy nezbytným pomocníkem. Zásobník je dobře izolovaný a dlouhou dobu udržuje tvar kostky ledu. Má praktickou odkapávací vložku, díky níž může odtékat přebytečná voda a zapuštěné úchytky na víku zajišťují pohodlnou manipulaci. Zásobník je navíc extrémně odolný a elegantní: povrch je vyroben z nezničitelného Cormargan® a má matný vzhled.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Sledování obratných zákrutů a uměleckých dovedností profesionálního barmana při kouzlení s koktejly. Proč si umění míchání koktejlů nevyzkoušet? Je zábavné vyrábět koktejly a vyzkoušet si s přáteli nové recepty. Kolekce WMF Loft nabízí potřebné shakery a odměrky v moderním a svěžím designu. Kvalitní materiál Cromargan® zaručí nerozbitnost těchto výrobků. Pro začátečníky nabízí WMF šestidílnou barovou sadu. Lze ji použít k přípravě jednoduchých míchaných koktejlů, stejně jako ke složitějším krémovým nápojům. A díky stylovému stojanu je i potěšením pro oko.

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, plast, silikon.

Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 617856030
EAN 4000530489531
Značka WMF
Barva nerez
Výška (cm) 19
Řada Loft
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x zásobník na led
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Průměr (cm) 18
Kapacita (l) 1.5
Návrhář Heinrich Fiedeler a Michael Raasch
Cena za design Good Design The Chicago Athenaeum 2004, Good Design The Chicago Athenaeum 2005, red dot award Design Zentrum NRW 2005