Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Příbor na salát Nuova 25 cm

Zamíchat, nabrat a servírovat: není pochyb, že ke každému čerstvému salátu patří šikovný příbor. Tento sestává ze dvou lžic, z nichž je jedna vybavena výřezem umožňujícím odkapání zálivky při servírování. Dlouhé rukojeti zajišťují pohodlnou manipulaci a zároveň zabraňují sklouznutí příborů do salátu.

Koupit výrobek u:

Varianty produktu

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291426040
EAN 4000530669230
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 1x salátová vidlička, 1x servírovací lžíce
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 25
Návrhář Jutta Keil