Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Příbory Denver 30ks

Vkusné a elegantní, to jsou příbory z řady Denver. Sada perfektně ozdobí váš stůl a její velikost je dobrým základem pro každodenní stravování.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Charakteristickým znakem příboru Denver je jeho útlý tvar a široký konec. Exkluzivní materiál a prvotřídní zpracování. To znamená, že si těchto nadčasových, vysoce kvalitních příborů budete užívat mnoho let.

Ergonomický design pro nejvyšší možný komfort - každý příbor je dokonale vyvážený pro pohodlnou manipulaci.

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.

Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1148916040
EAN 4000530386229
Značka WMF
Barva nerez
Řada Denver
Množství v balení (ks) 30
Obsah v balení 6x lžíce, 6x vidlička, 6x nůž, 6x lžička, 6x dezertní vidlička
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 4112
Umění nožů Kované nože
Návrhář Studio WMF (Peter Bäurle)
Text sbírky Charakteristickým znakem příboru Denver je jeho pasový tvar a široký konec stopky. To je velmi důležité, zejména v kombinaci s leštěným povrchem. Vysoce kvalitní jednoblokové nože mají výrazně dlouhou čepel, délka každého kusu příboru se hodí zvláště dobře na velké desky. Kromě standardního vybavení nabízí WMF k tomuto modelu také různé doplňky, takže se můžete těšit na jednotný vzhled.
Text produktu 30-dílná sada příborů nabízí šest vidliček, nože a lžíce, stejně jako koláče a čajové lžičky. Abyste našli sadu, která vyhovuje vašim přáním, jsou zde příbory WMF v různých provedeních. 30 kusů je dobrým základem pro každodenní stravování a lze je doplnit dalšími servírovacími a doplňkovými příbory - pro dokonalou stolní kulturou.