Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Nůž na přípravu Spitzenklasse Plus 14 cm

Nože na přípravu jsou všestranné a jsou proto nepostradatelnými pomocníky v různých krocích při přípravě v kuchyni. Nakrájejte zeleninu, nasekejte bylinky, naporcujte filety - s přípravným nožem naprosto bez problémů. Ostrá čepel a rukojeť tvarovaná tak, aby perfektně padla do Vaší ruky, činí z práce s tímto nožem radost každému kuchaři.

Koupit výrobek u:

Popis produktu


Vysoce kvalitní čepele; rukojeti, u kterých máte pocit, jako by pro vás byly stvořeny a bezkonkurenční výběr - Spitzenklasse Plus kolekce je klasika mezi WMF noži. Nový svěží design se vyznačuje zaoblenými okraji rukojeti pro příjemnější uchopení. Nýtované rukojeti a bezešvé zpracování zaručují čistou, bezpečnou a spolehlivou práci. Sortiment této kolekce je velmi rozmanitý a nabízí nože pro každého kuchaře a každou ingredienci - od klasiky jakou je nůž šéfkuchaře, nůž na zeleninu a víceúčelový nůž až po Santoku a steakové nože. Příprava jídla ještě nikdy nebyla tak zábavná!

  • Celková délka 25 cm, délka čepele 14 cm.
  • Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu.
  • Technologie Performance Cut: kombinace tradičních kovářských procesů s nejmodernější technologií pro mimořádnou dlouhotrvající ostrost. 
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.
  • Čištění nože: ruční mytí. 
  • Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1895896032
EAN 4000530678058
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Spitzenklasse Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x nůž na přípravu 14 cm
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Délka čepele (cm) 14
Péče o výrobky ruční mytí
Sekundární materiál nerezová ocel
Vyrobeno v Německo
Délka (cm) 25