Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Sada hrnců Astoria 4ks

Kdo rád a pravidelně vaří, potřebuje pro vybavení kuchyně různé hrnce. Vysoký hrnec je vhodný pro přípravu ingrediencí, které potřebují hodně vody, např. těstoviny, brambory a zeleninu. V sadě jsou i menší hrnce, které jsou vhodné pro přípravu malých pokrmů a ohřívání. Pokud se rozhodnete pro WMF hrnce, máte výhodu, protože díky špičkovým materiálům a nadčasovému designu splňují požadavky dnešní moderní doby.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Hrnce řady Astoria s průhlednými poklicemi jsou ideální pro energeticky úsporné vaření bez použití velkého množství vody. Nádobí z Cromargan® má skvělé funkční vlastnosti – nerezová ocel je robustní, odolná proti poškrábání, neutrální v chuti, snadno se čistí a je vhodná pro mytí v myčce. Hrnce mají univerzální dno TransTherm®, vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních. Ergonomicky navržené rukojeti vyrobené z nerezové oceli a v moderním designu skvěle doplní každou kuchyni. Široký odlévací okraj zajišťuje přesné odlévání bez kapání. 
 
  • Dno TransTherm®: teplo přenáší rychle, dlouho ho udrží a tím uspoří energii.
  • Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0780046040
EAN 4000530558848
Značka WMF
Barva nerez
Řada Astoria
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x nízký hrnec Ø 20 cm (cca 2.5 l), 3x vysoký hrnec Ø 16 cm (cca 1.9 l), Ø 20 cm (cca 3.3 l), Ø 24 cm (cca 5.7 l)
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Odolnost vůči teplu Tepelně odolné až do 250°C bez poklice a nebo do 180°C s poklicí