Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Sada hrnců Compact Cuisine 4ks

Kdo rád a pravidelně vaří, potřebuje pro vybavení kuchyně různé hrnce. Vysoký hrnec je vhodný pro přípravu ingrediencí, které potřebují hodně vody, např. těstoviny, brambory a zeleninu. V sadě jsou i menší hrnce, které jsou vhodné pro přípravu malých pokrmů a ohřívání. Pokud se rozhodnete pro WMF hrnce, máte výhodu, protože díky špičkovým materiálům a nadčasovému designu splňují požadavky dnešní moderní doby.

Popis produktu

Inteligentní, prakticky kompaktní: v moderní kuchyni je často důležitým faktorem nejlepší využití omezeného úložného prostoru. Kuchyňské nádobí WMF Compact Cuisine nabízí jedinečnou kombinaci vynikajících vlastností a elegantního designu s funkcí stohování - pro úsporu místa i v těch nejmenších kuchyních. Nádobí je vyrobeno z nerezové oceli Cromargan®, vhodné pro mytí v myčce. Duté rukojeti snižují přenos tepla z hrnce, takže se jich může kdykoli dotknout. Měřítko uvnitř hrnce usnadňuje měření a odlévací okraj zajišťuje přesné odlévání bez kapání. Univerzální dno TransTherm® distribuuje teplo rovnoměrně a dlouho ho udrží - pro energeticky úsporné vaření na jakémkoli typu varné desky, včetně indukce.
 
  • Funkce stohování umožňuje do sebe skládat nízké a vysoké hrnce, mísy a napařovací vložky, což šetří místo v malých kuchyních.
  • Duté rukojeti snižují přenos tepla z hrnce do rukojeti.
  • Měřítko uvnitř hrnce usnadňuje měření a plnění.
  • Vyrobeno v Německu: nejvyšší kvalita materiálu, nejpečlivější zpracování a perfektní funkčnost.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0790046380
EAN 4000530709028
Značka WMF
Barva nerez
Řada Compact Cuisine
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x nízký hrnec, 3x vysoký hrnec
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Vyrobeno v Německo
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky