Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Sada kuchyňských pomůcek Profi Plus 7ks

Profi Plus je řada více než 100 různých kuchyňských pomůcek, které splňují i ty nejnáročnější požadavky profesionálních kuchařů. Masivní provedení z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® 18/10 je odolné a vhodné pro mytí v myčce na nádobí. Sofistikovaný a nadčasový design vypadá skvěle v každé moderní kuchyni.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu. 

  • Sada obsahuje: držák na utěrky, naběračka, pěnovačka, obracečka, wok obracečka, šlehací metla, škrabka. 
  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1876709990
EAN 4000530684172
Značka WMF
Barva nerez
Množství v balení (ks) 7
Řada Profi Plus
Obsah v balení 1x držák na utěrky, 1x naběračka, 1x pěnovačka, 1x obracečka, 1x wok obracečka, 1x šlehací metla, 1x škrabka
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Návrhář WMF Atelier
Výška (cm) 42.5