Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Sada misek Top Serve 3ks

Skladovací misky WMF vám zaručí vysokou úroveň funkčnosti. Silikonové těsnění ve víku zajistí během skladování potravin utěsnění nádob bez ztráty aroma. Díky nadčasovému a vysoce kvalitnímu designu skleněných misek není nutné pokrmy přemisťovat na talíř, jsou ihned připraveny k podávání.

Koupit výrobek u:

Varianty produktu

Popis produktu

Misky řady WMF Top Serve uchovávají vaše potraviny bez ztráty aroma. Díky svému klasickému designu lze skleněné nádoby použít také k servírování. A co je nejlepší, jakékoli zbytky mohou jít po jídle rovnou zpět do chladničky. Jednoduše uzavřete nádoby odpovídajícími víky z nerezové oceli Cromargan®. Vysoce kvalitní silikonové těsnění utěsní nádobu - hygienicky a vzduchotěsně - ventil vytvoří mírné vakuum, které zaručuje zachování aroma. Odkapávací mřížka uvnitř nádoby udržuje potraviny v suchu, takže zůstanou déle čerstvé a svěží. Nádoby a víka jsou vhodné pro použití v ledničce a myčce nádobí, nepatří však do mikrovlnné trouby, trouby nebo mrazničky.

  • Ventil a silikonové těsnění pro skladování při zachování aroma. Potraviny zůstanou déle čerstvé.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, silikon, sklo.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 654249999
EAN 4000530659927
Značka WMF
Barva nerez, modrá
Řada Top Serve
Množství v balení (ks) 3
Obsah v balení 2x miska (13 x 10 cm), 1x miska (21 x 13 cm)
Hlavní materiál sklo
Sekundární materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Návrhář WMF Atelier (Achim Bölstler)
Cena za design iF design award iF Hannover 2001