Sada na čištění a péči WMF Perfection 1

Sada na čištění WMF Perfection dělá čest svému názvu a nabízí výjimečnou péči a údržbu pro váš plně automatický kávovar. Objevte tu nejčistší chuť s kompletní sadou pro optimální přípravu kávy a delší životnost produktu: filtr na vodu, 8 čisticích tablet, 2 sáčky s odvápňovacím přípravkem a proužek k testování tvrdosti vody.

5ks skladem

999,00 Kč 825,62 Kč bez DPH
Pro nákup budete přesměrováni na oficiální eshop WMF na adrese HomeAndCook.cz.

Popis produktu

Řada WMF Perfection je tajemstvím dokonalé chuti kávy a nabízí snadná řešení, aby vaše kávovary dosáhly nejvyššího možného potenciálu. Objevte kompletní řadu produktů pro snadnou údržbu a nekompromisní chuť kávy - den za dnem, šálek za šálkem.

  • Sada na čištění WMF Perfection: Výjimečné čištění a péče o váš plně automatický kávovar.
  • Kompletní sada pro snadnou údržbu a dlouhou životnost produktu: filtr na vodu, 8 čisticích tablet, 2 sáčky s odvápňovacím přípravkem a proužek k testování tvrdosti.
  • Vysoce kvalitní sada k odvápnění zajistí, aby váš plně automatický kávovar poskytoval výjimečné výsledky a připravoval kávu s dokonalou chutí do vašeho šálku den za dnem.
  • Čisticí tablety odstraňují nánosy kávy a mastnotu, které se mohou hromadit uvnitř vašeho přístroje.
  • Dlouhotrvající ochrana: Rychlá a snadná údržba, která podporuje dlouhou životnost produktu a zajišťuje špičkový výkon každý den.
  • Sada na odvápnění chrání vnitřní součástky vašeho přístroje a uchovává špičkovou kondici nahřívacího systému.

Specifikace produktu

Číslo produktu XW134000
EAN 3616360550528
Značka WMF
Řada WMF Perfection
Množství v balení (ks) 5
Obsah v balení 1x filtr na vodu, 1x čisticí tablety (8ks), 2x sáček s odvápňovacím přípravkem, 1x proužek k testování tvrdosti

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše