Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Sada na servírování Nuova 4ks

Sada na servírování obsahuje příbor na salát, servírovací lžíci a servírovací vidličku. Se sadou lze dokonale připravit a servírovat vícechodové jídlo. V kombinaci s klasickou kolekcí příborů doplňuje tato sada slavnostní i každodenní stůl.

2ks skladem

829,00 Kč 685,12 Kč bez DPH
Pro nákup budete přesměrováni na oficiální eshop WMF na adrese HomeAndCook.cz.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291246040
EAN 4000530679734
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x vidlička na salát, 1x lžíce na salát, 1x servírovací lžíce, 1x servírovací vidlička
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 20 | 25 | 30
Návrhář Jutta Keil