Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Příbory Corvo 66ks

Sada perfektně ozdobí váš stůl a její velikost je vhodná pro zvláštní příležitosti - nabízí příbory pro 12 lidí.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Vlevo, vpravo, nebo ležící na zádech? S inovativním WMF příborem Corvo můžete nůž položit na jakoukoliv stranu. To je možné díky speciálnímu designu z dílny Köhler & Wilms. Pokud nůž leží na ostří čepele, jeho rukojeť se opticky přizpůsobí lžičce a vidličce. Pokud čepel leží v obvyklé poloze, rukojeť nože se zvedne. Je to zábavné, protože se stejnými příbory můžete pokaždé prostřít jinak v závislosti na tom, jak umístíte nože. Všechny příbory jsou úzké, matné a pohodlné v ruce.

Vysoce kvalitní nože s vloženou kovanou čepelí zaručují dlouhodobou ostrost.

Ergonomický design pro nejvyšší možný komfort - každý příbor je dokonale vyvážený pro pohodlnou manipulaci.

Cromargan® protect - inovativní technologie pro třikrát tvrdší povrch příborů. Extrémně odolné proti poškrábání a opotřebení.

Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1158006331
EAN 4000530687630
Značka WMF
Barva nerez
Řada Corvo
Množství v balení (ks) 66
Obsah v balení 12x lžíce, 12x vidlička, 12x nůž, 12x lžička, 12x dezertní vidlička, 2x servírovací lžíce, 1x salátová vidlička, 1x servírovací vidlička, 1x naběračka, 1x lopatka na dort
Hlavní materiál Cromargan® protect
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 13706
Umění nožů nůž s vkládanou kovanou čepelí
Návrhář Köhler & Wilms
Cena za design red dot award: product design 2012
Text sbírky Vlevo, vpravo, nebo ležet na zádech? S inovativním přístrojem Corvo pro příbory WMF můžete nůž položit na každé straně - je to vždy záchytný systém. To je možné díky speciálnímu designu firmy Köhler & Wilms. Pokud se nůž nachází na čepeli, jeho rukojeť se opticky přizpůsobí lůžku a vidličce. Pokud čepel spočívá v obvyklé poloze, rukojeť nože se zvedne. Uvidíte: to je zábavné, protože se stejnými příbory můžete vždy vytvořit nový obrázek v závislosti na tom, jak umístíte nože. Všechny příbory jsou úzké, matné a dobře se hodí do ruky - ošetření, které si užijete dlouho díky ochraně Cromargan.
Text produktu Samozřejmě, že tato sada je pro velkou desku. Nabízí příbory pro dvanáct lidí - vidlička na večeře, nůž a lžíci, stejně jako koláče a čajová lžička - a také užitečné doplňky. Jedná se o dvoudílné salátové servery, lžíci na podávání a podávací vidlička, tvůrce porcí a server dortu. Souprava je samozřejmě k dispozici v různých provedeních WMF, může být rozšířena o odpovídající příslušenství a díky své kvalitě bude stejně krásná jako stálý společník.
Text příboru je dlouhý Příbory jsou jen střední prostředky k tomu, aby skončily? Mimochodem! S třemi různými styly světa WMF dokazuje opak - to znamená, že příbory jsou skutečné konstrukční prohlášení, které dává každému pečlivě nastavenému stolu velmi individuální styl. Například ti, kteří ji milují extravagantně a poblíž pulzu časů, budou mít možnost zaujmout expresivní a úchvatné modely. V kombinaci s odvážnými barvami a tvůrčími tvary jsou tyto příbory na každé tabuli oka. Co třeba například tabulka s retro vzhledem? S běžec s benzínem, antracitové nádobí, držák svíčky z mosazi a jako zvýrazňující extravagantní příbory? Především to chce být zábavné! A v nejlepší kvalitě WMF s vylepšením v Cromargan protect®, díky němuž jsou příbory zvláště odolné vůči poškrábání a známkám opotřebení.
Text přílohy je krátký Příbor je jen prostředek k ukončení? Mimochodem! Například expresivní, nápadné příbory potěší ty, kteří ji milují extravagantně. Silné barvy slibují zábavu a kreativitu u stolu. A co retro vzhled, například? Velvet běžci v benzínu, antracitové barvy, mosazný držák svíčky a jako zvýraznění extra příležitostné příbory? To je nejen trendy, ale díky vylepšení v Cromargan protect® je také extrémně odolné.