Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Příbory Ambiente 66ks

Samozřejmě, že tato sada je pro velkou desku. Nabízí příbory pro dvanáct lidí - vidlička na večeře, nůž a lžíci, stejně jako koláče a čajová lžička - a také užitečné doplňky. Jedná se o dvoudílné salátové servery, lžíci na podávání a podávací vidlička, tvůrce porcí a server dortu. Souprava je samozřejmě k dispozici v různých provedeních WMF, může být rozšířena o odpovídající příslušenství a díky své kvalitě bude stejně krásná jako stálý společník.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

V tomto příboru se spojují protiklady: vrchní část je útlá a jemně klenutá, zatímco konec je široký a plochý. Plasticky zdůrazněný přechod působí jako dekorativní prvek. Kromě těchto designových vlastností se příbory vyznačují také propracovaným zpracováním materiálu. Jsou vyrobeny z leštěného Cromargan® protect, což znamená, že jsou extrémně odolné proti poškrábání a proto vypadají i po letech jako nové. Díky své jednoduchosti je tento model, který navrhl designér Peter Ramminger, vhodný pro každodenní použití a stylově doplní jakýkoliv stůl. 

  • Ergonomický design pro nejvyšší možný komfort - každý příbor je dokonale vyvážený pro pohodlnou manipulaci. 
  • Cromargan® protect - inovativní technologie pro třikrát tvrdší povrch příborů. Extrémně odolné proti poškrábání a opotřebení. 
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1228006341
EAN 4000530687692
Značka WMF
Barva nerez
Řada Ambiente
Množství v balení (ks) 66
Obsah v balení 12x lžíce, 12x vidlička, 12x nůž, 12x lžička, 12x dezertní vidlička, 2x servírovací lžíce, 1x salátová vidlička, 1x servírovací vidlička, 1x naběračka, 1x lopatka na dort
Hlavní materiál Cromargan® protect
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Návrhář Studio WMF (Peter Ramminger)