Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Nůž šéfkuchaře Grand Gourmet Damasteel 20 cm

Nůž šéfkuchaře je jednoduše třída: jeho široká, silná čepel hladce klouže skrz ryby a maso a nakrájí i tu nejtvrdší zeleninu. Usnadňuje zpracování bylinek a sekání ořechů: jednoduše stačí položit špičku nože na prkénko a posouvat čepelí nahoru a dolů. Není tedy překvapením, že by měl být součástí základního vybavení každé kuchyně.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Nůž jako žádný jiný! Čepele tak krásné, jako by právě vzešly z historické damašské kovárny a tak pevné, že vydrží ostré pozoruhodně dlouhou dobu. To je možné díky nejmodernější technologii kombinující speciální oceli k vytvoření čepele, která vykazuje ca 120 vrstev a je dále zpracovávána tradičním postupem. Charakteristického zrnění je dosaženo speciálním leptem různých výchozích materiálů. Nože z řady Damasteel jsou tak mimořádně pevné a mohou být broušeny do extrémně ostrého úhlu.

Celková délka 33.5 cm, délka čepele 20 cm.

Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® 18/10.

Technologie Performance Cut: kombinace tradičních kovářských procesů s nejmodernější technologií pro mimořádnou dlouhotrvající ostrost.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.

Čištění nože: ruční mytí.

Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.


Specifikace produktu

Číslo produktu 1880399998
EAN 4000530676719
Značka WMF
Barva nerez
Řada Damasteel
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x nůž šéfkuchaře 20 cm
Hlavní materiál Damasteel speciální kovaná ocel (120 vrstev)
Délka čepele (cm) 20
Péče o výrobky ruční mytí
Magento id 7747
Vlastnosti produktu Výkonnost
Vyrobeno v Německo
Délka (cm) 33.5
Text sbírky Jaký nůž! Zní to tak krásně, jako kdyby přišli přímo z historického damašského kovárny a tak pevně, že jejich ostrost je značně dlouhá. To je možné díky nejmodernější technologii: kombinuje různé speciální oceli a vytváří jedinou čepelovou ocel tvořenou poměrně 120 vrstvami, která se dále zpracovává tradičním kováním. Série řady Damasteel řady WMF mají mimořádnou pevnost a mohou být proto uzemněny do extrémně ostrého úhlu. Výsledek: vynikající dlouhotrvající ostrost. Správná rovnováha mezi čepelí a ergonomicky tvarovaným držákem z nerezové oceli je zajištěna kované podložkou. Charakteristické zrno čepele vychází z zpracování různých surovin - dává sbírce dotek luxusu. Tato série milovníků obsahuje kuchař pro všeobecné účely, maso a santokový nůž.
Text produktu Šéfkuchařský nůž je zdvihák všech obchodů: jeho široká, silná čepel hladce klouže přes ryby a maso a rozdrtí i tu nejtěžší zeleninu. Také vážení bylinek a sekání ořechů provedl šéfkuchařský nůž svrchovaný: Stačí položit špičku nože na řezací desku a posunout čepel nahoru a dolů. A pokud to nestačí, můžete použít širokou stranu nože, aby se plátky masa staly rovnoměrně jako řízek. S tak velkou flexibilitou není překvapující, že šéfkuchařský nůž by měl být součástí základního vybavení každé kuchyně. WMF nabízí různé modely: různé délky nožů (13, 15 a 20 centimetrů) a různé charakteristiky jednotlivých kolekcí nožů. Jistě je tu také váš nový oblíbený nůž.