Servírovací vidličky Nuova 2ks

Speciální vidlička s dvěma výraznými hroty se používá zejména k servírování uzenin. Je ideální pro napíchávání plátků salámů, malých kousků sýra nebo ryb a jejich pokládání na talíře. Kromě toho je také nezbytnou součástí servírovacích příborů v bufetech: ať už jde o carpaccio, hovězí pečeni, parmskou šunku nebo lososa - praktický model lze nenápadně umístit na boční stranu talíře a mít ho tak vždy po ruce.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

servirovaci-vidlicky-nuova-2ks-www.wmf.cz-1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291496042
EAN 4000530675279
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 2x servírovací vidlička
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 21
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše