Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Set hrnců Quality One 4ks

Kdo rád a pravidelně vaří, potřebuje pro vybavení kuchyně různé hrnce. Vysoký hrnec je vhodný pro přípravu ingrediencí, které potřebují hodně vody, např. těstoviny, brambory a zeleninu. V sadě jsou i menší hrnce, které jsou vhodné pro přípravu malých pokrmů a ohřívání. Pokud se rozhodnete pro WMF hrnce, máte výhodu, protože díky špičkovým materiálům a nadčasovému designu splňují požadavky dnešní moderní doby.

Popis produktu

Elegantní design řady Quality One pochází z dílny Petera Rammingera. Jeho ambicí je vyvinout produkty, které zjednodušují vaření a zlepšují každodenní život v kuchyni. Patentovaná technologie Cool+, rozpoznatelná červeným lemováním okolo úchytů, umožňuje dotýkat se nerezových úchytů bez popálení rukou. Poklice sedí pevně a umožňuje řízené uvolňování páry - díky tomu nedochází k vylití vroucí vody na sporák. Měřítko uvnitř hrnce usnadňuje měření a plnění.

  • Dno TransTherm®: teplo přenáší rychle, dlouho ho udrží a tím uspoří energii.
  • Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 774046380
EAN 4000530646743
Značka WMF
Barva nerez
Řada Quality One
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x hrnec s poklicí Ø 20 cm, 1x hrnec s poklicí Ø 16 cm (cca 2l), 1x hrnec s poklicí Ø 20 cm (cca 4.1l), 1x hrnec s poklicí Ø 24 cm (cca 6.8l)
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Odolnost vůči teplu Tepelně odolná až do 130°C
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Sekundární materiál sklo
Teplotní odolnost žáruvzdorné
Návrhář WMF Atelier (Peter Ramminger)