Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Sklenice na kávu WMF Coffee Time 4ks

Stylový design při pití kávy? Ano! Spálené prsty? Ne, díky! Se sadou sklenic WMF Coffee Time se milovníci horkých nápojů obejdou bez keramiky a rukojetí. Sklenice, vyrobené ze žáruvzdorného WMF skla, s obzvláště silným dnem a moderní celoplošnou strukturou včelí plástve, jsou v ruce velmi pohodlné. V této puristické sadě sklenic zůstávají nápoje všeho druhu nejen déle teplé, ale také lépe vypadají: Latte Macchiato předvede hezké mramorování a ovocný čaj bohatou barvu.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

Designér Jan Christian Delfs je milovníkem kávy a čaje současně - to je odhaleno nádherně tvarovanými produkty, které navrhl pro řady WMF Coffee Time a TeaTime. Materiály jako žáruvzdorné sklo, nerezová ocel Cromargan® a vysoce kvalitní plast jsou zárukou nejvyšší kvality a největšího požitku. V těchto řadách naleznete vše potřebné k přípravě a servírování dobrého čaje a kávy. 

  • Sklenice jsou ideální na nejrůznější koktejly, gin, whisky nebo kávu.
  • Každá sklenice pojme 230 ml a je 10 cm vysoká. 
  • Materiál: žáruvzdorné sklo.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 948642040
EAN 4000530695949
Značka WMF
Řada WMF Coffee Time
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 4x sklenice
Hlavní materiál sklo
Výška (cm) 10
Kapacita (l) 0.23
Péče o výrobky lze mýt v myčce