Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Škrabka na citrusy Profi Plus

Přidejte tomu správný šmak! S WMF škrabkou na citrusovou kůru můžete připravit extrémně jemné a ozdobné proužky z limet, citronů a pomerančů. Připravujte lahodné dezerty, saláty, polévky a nebo zdobte míchané koktejly. Tloušťka proužků závisí na úhlu škrabky při použití – ovšem hořká bílá vrstva zůstává na ovoci.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871436030
EAN 4000530535313
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x škrabka na citrusy
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 14.5
Návrhář WMF Atelier