Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Blok s noži Classic Line 6ks

Ať už jste amatér nebo profesionální šéfkuchař, ať vegetarián nebo milovník masa, ať máte mnoho či málo místa v kuchyni - blok na nože pro vás bude nejlepším a nejbezpečnějším řešením pro uskladnění těchto kvalitních nožů. Nože tak budou vždy po ruce a bude zachována jejich maximální ostrost. Blok je vybaven nožem na maso, nožem na chléb, nožem na přípravu, steakovým nožem a nožem na zeleninu.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Kolekce nožů Classic Line je perfektní pro mladé zakladatele domácnosti - nabízí moderní design, široký výběr a dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Stejně jako všechny WMF nože, jsou nože z řady Classic Line vyrobeny ze speciálně kované oceli s vysokou ostrostí. Rukojeti z vysoce kvalitního plastu jsou zkrášlené nýty z nerezové oceli a zajišťují bezpečný úchop. Díky bezešvému zpracování se snadno čistí a tím pádem jsou extrémně hygienické. Tato kolekce je ideální pro začátečníky, jelikož nabízí široký sortiment pro všechny účely - na přípravu a krájení v různých délkách, na zeleninu, maso, steaky nebo chléb.

  • Obsahuje: 1x blok na nože, 1x nůž na maso 20 cm, 1x nůž na chléb 21 cm, 1x nůž na přípravu 14 cm, 1x steakový nůž 11 cm, 1x nůž na zeleninu 8 cm.
  • Materiál: čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu, blok z břízy.
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.
  • Čištění nože: ruční mytí.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1874699990
EAN 4000530578341
Značka WMF
Barva černá
Řada Classic Line
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 1x blok na nože, 1x nůž na maso 20 cm, 1x nůž na chléb 21 cm, 1x nůž na přípravu 14 cm, 1x steakový nůž 11 cm, 1x nůž na zeleninu 8 cm
Hlavní materiál speciální nerezová ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Sekundární materiál bříza
Návrhář WMF Atelier (Peter Bäurle)