Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Steakové příbory Ranch 12ks

Ideální sada pro ty, kteří milují steak víc než cokoliv jiného. Steakový příbor zahrnuje nůž s ozubením a extrémně ostrou čepelí vyrobenou ze speciální nerezové oceli. Prořízne i křupavou krustu a silným steakem projde jako po másle. Vidličky mají mimořádně dlouhé hroty pro napíchnutí velkého kusu masa. Vnější hranou je možné krájet pečené brambory a nebo zeleninu. Steakové příbory WMF jsou k dispozici ve dvou kolekcích: nože a vidličky z řady Nuova jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan® a lze je mýt v myčce na nádobí. Nože a vidličky řady Ranch jsou vyrobeny v kombinaci nerezové oceli Cromargan® a rukojetí z dubu. Tyto speciální příbory jsou k dispozici jako 6- nebo 12dílná sada.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

  • Ergonomický design pro nejvyšší možný komfort - každý příbor je dokonale vyvážený pro pohodlnou manipulaci. 
  • Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli, zajišťující dlouhotrvající dokonalou ostrost. Nýtovaná rukojeť vyrobená z dubu. 
  • Čištění: ruční mytí. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1280636046
EAN 4000530666017
Značka WMF
Barva nerez
Řada Ranch
Množství v balení (ks) 12
Obsah v balení 6x steaková vidlička, 6x steakový nůž
Hlavní materiál speciální nerezová ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Sekundární materiál dub
Délka (cm) 24 | 21
Návrhář Köhler & Wilms
Doplňkový materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10