Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Steakové nože Kansas 6ks

Ideální sada pro ty, kteří milují steak víc než cokoliv jiného. Steakový příbor zahrnuje nůž s ozubením a extrémně ostrou čepelí vyrobenou ze speciální nerezové oceli. Prořízne i křupavou krustu a silným steakem projde jako po másle. Vidličky mají mimořádně dlouhé hroty pro napíchnutí velkého kusu masa. Vnější hranou je možné krájet pečené brambory a nebo zeleninu. Steakové příbory WMF jsou k dispozici ve dvou kolekcích: nože a vidličky z řady Nuova jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan® a lze je mýt v myčce na nádobí. Nože a vidličky řady Ranch jsou vyrobeny v kombinaci nerezové oceli Cromargan® a rukojetí z dubu. Tyto speciální příbory jsou k dispozici jako 6- nebo 12dílná sada.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Se steakovými noži řady Kansas prokazuje WMF své odborné znalosti i v oblasti konzumace steaků. Čepele jsou tenké, ostré a mají zoubkované ostří, takže bude krájení masivních steaků skutečně hračka.

  • Materiál: speciální nerezová ocel. Rukojeť z vysoce kvalitního plastu.
  • Čištění: ruční mytí. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1283706096
EAN 4000530695871
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Kansas
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 6x steakový nůž
Hlavní materiál speciální nerezová ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Délka (cm) 25
Sekundární materiál plast