Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Steakový nůž Classic Line 11 cm

Představte si šťavnatý a aromatický steak. Tenká, ostrá, jemně zoubkovaná čepel nože usnadňuje jeho nakrájení. Steakové nože jsou většinou používány během grilovací sezóny a jsou téměř nutností pro každého milovníka masa.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Kolekce nožů Classic Line je perfektní pro mladé zakladatele domácnosti - nabízí moderní design, široký výběr a dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Stejně jako všechny WMF nože, jsou nože z řady Classic Line vyrobeny ze speciálně kované oceli s vysokou ostrostí. Rukojeti z vysoce kvalitního plastu jsou zkrášlené nýty z nerezové oceli a zajišťují bezpečný úchop. Díky bezešvému zpracování se snadno čistí a tím pádem jsou extrémně hygienické. Tato kolekce je ideální pro začátečníky, jelikož nabízí široký sortiment pro všechny účely - na přípravu a krájení v různých délkách, na zeleninu, maso, steaky nebo chléb.

Celková délka 22 cm, délka čepele 11 cm.

Materiál: speciální nerezová ocel, plast.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlnou manipulaci.

Čištění nože: ruční mytí.
Specifikace produktu

Číslo produktu 1874556030
EAN 4000530551832
Barva nerez, černá
Obsah v balení 1x steakový nůž 11 cm
Řada Classic Line
Množství v balení (ks) 1
Délka čepele (cm) 11
Délka (cm) 22
Návrhář WMF Atelier (Peter Bäurle)
Hlavní materiál speciální nerezová ocel
Péče o výrobky ruční mytí