Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Stěrka na těsto Profi Plus

Pro mistry pekaře a ty, kteří mají rádi sladké: stěrka na těsto z řady Profi Plus bez námahy setře těsto a jiné husté směsi z mixovací nádoby. Díky speciálnímu špičatému tvaru dosáhnete do každého roku a každé křivky. Hranou stěrky navíc můžete pohodlně rozetřít smetanu, čokoládovou polevu nebo třeba džem.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu. 

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, vysoce kvalitní silikon. 
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871956030
EAN 4000530549235
Značka WMF
Barva nerez, bílá
Množství v balení (ks) 1
Řada Profi Plus
Obsah v balení 1x stěrka
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Délka (cm) 26
Péče o výrobky lze mýt v myčce