Struhadlo jemné Profi Plus

Jemné struhadlo řady Profi Plus s prvotřídní čepelí a dlouhotrvající ostrostí zjednodušuje čas v kuchyni. Od tvrdého sýra a mrkve po čokoládu, muškátový oříšek a další, toto malé struhadlo promění vaše oblíbené ingredience na jemné kousky nebo vločky. Je vyrobeno z nerezové oceli Cromargan® a proto je zvláště robustní a má dlouhou životnost. Struhadla řady Profi Plus mají moderní design a jsou vybaveny praktickým závěsným okem.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

struhadlo-na-syr-profi-plus-copy-www.wmf.cz-1.jpg

struhadlo-na-syr-profi-plus-copy-www.wmf.cz-2.jpg

struhadlo-na-syr-profi-plus-copy-www.wmf.cz-3.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871516030
EAN 4000530644572
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x struhadlo
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše