Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Teploměr na steak

Dokonalé vaření: s WMF teploměrem na steak bude příprava chutných steaků hračka. Jednoduše vložte 13 centimetrů dlouhý hrot z nerezové oceli Cromargan® do středu masa. Díky teploměru budete přesně vědět, kdy je steak perfektně připraven: „rare“ – uvnitř krvavý, „medium“ – šťavnatý a v jádru růžový, „well“ – propečený. To ocení zejména milovníci masa a profesionální kuchaři, kteří nedají na teploměr dopustit ani při grilování.

Koupit výrobek u:

Varianty produktu

Popis produktu

S WMF kuchyňskými pomocníky pro měření a vážení se dokonale zaměříte až na ten nejmenší detail. Kolik je špetka? Stylové kuchyňské váhy zváží přesně každý gram. Chcete-li si ohlídat pečení koláče nebo vaření vajec, minutka pro vás bude ideálním společníkem. Nebo ideální teplota uvnitř masa - to vše je možné díky žáruvzdorným teploměrům. Vaření i pečení bude zkrátka radost!
 
  • Teploměr je tepelně odolný až do 250°C.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10. Vysoce kvalitní, tepelně odolné sklo.
  • Čištění: ruční mytí.

Specifikace produktu

Číslo produktu 608676030
EAN 4000530668608
Značka WMF
Barva černá
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x teploměr
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Odolnost vůči teplu Tepelně odolný až do 250°C
Péče o výrobky ruční mytí
Délka (cm) 14
Průměr (cm) 2.6