Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Termo konvice Impulse nerez

Termo izolační konvice řady WMF Impulse navazuje na pokračující trend lesklých kovových akcentů. V barvách nadčasové nerezové oceli nebo elegantní vintage mědi a s poutavým puristickým designem uhrane skutečně každého. Co se funkčnosti týče: díky automatickému uzavírání lze konvici bez námahy ovládat dotykem víka a díky kvalitní skleněné vložce udrží nápoj teplý nebo studený po dlouhou dobu. Detaily vyrobené z vysoce kvalitního plastu, nerezová ocel Cromargan® a silikon činí konvici mimořádně robustní a zajišťují jí dlouhou životnost.

Popis produktu

Termo izolační konvice řady Impulse zaručují, že nápoje zůstanou teplé nebo studené – bez ohledu na venkovní teplotu. Kvalitní skleněné izolační jádro udržuje kávu při teplotě vyšší než 70°C, a to i po 12-ti hodinách. Zcela nepropustný automatický šroubový uzávěr zajišťuje odlévání bez kapání. Oceněný design kombinuje moderní vzhled s trendy barvami a kovovými akcenty. 
 
  • ThermaPro: izolační funkce, která udržuje nápoje teplé nebo studené až 24 hodin.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, kvalitní plast, silikon, sklo.
  • Objem: 1.0 litr
  • Čištění: ruční mytí.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0690676040
EAN 4000530694904
Značka WMF
Barva nerez
Výška (cm) 28.5
Řada Impulse
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x termo izolační konvice
Péče o výrobky ruční mytí
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Sekundární materiál sklo
Návrhář Jan Christian Delfs
Kapacita (l) 1