Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Termohrnek Impulse bílý 0.35l

Teplý nebo chladný - ale vždy stylový: takový je nápoj v termohrnku WMF. Termohrnek bude užitečný nejen doma, ale i na cestách a umožní tak mít svůj šálek teplé voňavé kávy či oblíbeného čaje stále po ruce. Inteligentní 360° otevírání zajistí pití z jakékoli části hrnku a současně minimalizuje riziko polití. WMF izolační hrnky jsou nutnost a současně stylový společník v každodenním životě.

Koupit výrobek u:

Varianty produktu

Popis produktu

Telefonování, čtení, jídlo, pití: Protože jsme mnohem mobilnější než kdy předtím, stále častěji vyhledáváme všechny naše oblíbené radosti i mimo domov - zejména kávu. A namísto uspokojení z papírových šálků nabízí WMF řadu Impulse. Izolační hrnky jsou skvělá alternativa k vychutnání si oblíbeného nápoje kdykoliv a kdekoliv. Mají moderní design a jsou dostupné také v barvách nerezové oceli, mědi a černé.
 
  • Jednostěnné izolační jádro. 
  • Těsný uzávěr zajišťuje dobré utěsnění i na cestách. 360° otevírání umožňuje pít nápoj z jakéhokoliv bodu. Uzávěr lze snadno rozebrat a umýt.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, kvalitní plast, silikon.
  • Čištění: ruční mytí.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0690737410
EAN 4000530698513
Značka WMF
Barva bílá
Řada Impulse
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x termohrnek
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Sekundární materiál plast
Výška (cm) 22
Péče o výrobky ruční mytí
Návrhář Jan Christian Delfs
Průměr (cm) 7.4