Obrázek není k dispozici

Termoska na jídlo My2Go

Skvělý způsob, jak si vychutnat vaše oblíbené pokrmy a dezerty na cestách: Termoska na jídlo WMF nabízí lahodná jídla všude tam, kam vás život zavede. Vychutnejte si lahodné pokrmy na cestách vždy při dokonalé teplotě s touto prvotřídní izolovanou termoskou na jídlo. 300 ml hlavní část nádoby uchová obsah studený až 12 hodin a horký až 6 hodin díky vynikající izolaci ThermaPro, zatímco 200 ml část uchová suroviny svěží a křupavé - pro suroviny, jako je granola na váš jogurt nebo domácí krutony na polévku.

Popis produktu

  • Izolace ThermaPro: Objevte dokonalý design pro všechny vaše pokrmy na cestách s prvotřídní částí s dvoustěnnou izolací ThermaPro (300 ml) s vynikajícím výkonem, která uchová jídla studená po dobu 12 hodin a horká po dobu 6 hodin.
  • Design odolný proti vytékání: Vychutnejte si své oblíbené jídlo na cestách - ať už se vydáte kamkoli - díky uzávěru odolnému proti vytékání.
  • Oddělená část: Horní část (200 ml) uchová suroviny a posypku dokonale čerstvou a křupavou až do okamžiku servírování - pro snídani v podobě křupavé granoly s mlékem, dezerty, jako je jogurt s ovocem nebo polévka s domácími krutony.
  • Cromargan®: Vyrobeno z odolného a elegantního broušeného materiálu Cromargan®: nerezová ocel 18/10 pro vynikající odolnost a hygienu, nerezavějící, neutrální chuť, odolnost proti kyselinám, stálost barvy a snadná péče.
  • Lze mýt v myčce: Design vhodný do myčky nádobí zajišťuje snadné čištění a dokonalou hygienu.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0605236030
EAN 4000530741080
Značka WMF
Barva nerez
Řada My2Go
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x termoska
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Průměr (cm) 9.5
Výška (cm) 14.5
Kapacita (l) 0.3 + 0.2
Sekundární materiál plast

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše