Víceúčelový nůž Chef's Edition Damasteel 10 cm

Tento nůž opravdu dostojí svého jména - je malý, šikovný a všestranný. Využijete ho při různých úkonech čištění a krájení ovoce a zeleniny, včetně sekání bylinek. Jeho krátká špičatá čepel má sílu - bez problému zvládne nakrájet i tvrdší ingredience od mrkve přes tuřín až po klobásu. Je zkrátka multifunkční a proto by neměl chybět v žádné domácnosti.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Ikonický design s hladkými přechody mezi čepelí a podpěrou, bezešvé a hygienické, dokonale ergonomické a vyvážené pro maximální přesnost a bezpečnost při krájení: takové jsou nože řady Chef's Edition Damasteel. Nůž bez hran bezvadně padne do ruky a inspiruje svými vynikajícími krájecími vlastnostmi díky technologii WMF Performance Cut a exkluzivnímu materiálu Damasteel®. Řada nožů pro nadšence vaření, kteří milují design. To je: Kvalita. Vyrobeno v Německu.
 
  • Celková délka 21 cm, délka čepele 10 cm.
  • Technologie Performance Cut: V tomto jedinečném postupu podrobujeme čepele přesně řízenému tepelnému zpracování, které optimalizuje vnitřní strukturu ocelové čepele. Každá jednotlivá čepel je následně měřena laserem, aby se určil perfektní úhel broušení, a poté je broušena robotem, aby získala úhel s dosud nedosaženou ostrostí. To je WMF Performance Cut - pro vynikající a dlouhotrvající ostrost.
  • Exkluzivní Damasteel®: Ručně kovaný Damasteel spojuje několik speciálních ocelí do jediné ocelové čepeli skládající se ze 120 vrstev. Výsledkem je mimořádná odolnost, trvalá ostrost a nerezová čepel odolná vůči kyselinám.
  • Speciální ergonomie: Rukojeť je vyrobena z nerezové oceli Cromargan® 18/10 a poskytuje profesionální držení díky extra hladkému a ergonomickému spojení mezi rukojetí a čepelí. To zajistí lepší směr a přesnější krájení.
  • Perfektní rovnováha: Krájení a sekání jako nikdy předtím, s masivní kovanou ocelovou podpěrou zajišťující v ruce dokonalé vyvážení hmotnosti pro výjimečný komfort a přesnost.
  • SIGNATURE obal: Prémiový jedinečný zážitek z rozbalení, prémiový leták, hodnotná dřevěná dárková krabička pro bezpečné skladování.
  • Čištění nože: ruční mytí. 
  • Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

viceucelovy-nuz-chef-s-edition-damasteel-10-cm-www.wmf.cz-1.jpg

viceucelovy-nuz-chef-s-edition-damasteel-10-cm-www.wmf.cz-2.jpg

viceucelovy-nuz-chef-s-edition-damasteel-10-cm-www.wmf.cz-3.jpg

viceucelovy-nuz-chef-s-edition-damasteel-10-cm-www.wmf.cz-4.jpg

viceucelovy-nuz-chef-s-edition-damasteel-10-cm-www.wmf.cz-5.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1882059998
EAN 4000530730336
Značka WMF
Barva nerez
Řada Chef's Edition Damasteel
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x víceúčelový nůž 10 cm
Hlavní materiál speciální kovaná ocel Damasteel®
Délka (cm) 21
Péče o výrobky ruční mytí
Vyrobeno v Německo

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše