Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Vidlička na maso Profi Plus

Vidlička na maso je užitečná kuchyňská pomůcka pro všechny, kteří mají rádi vaření nebo pečení velkého množství masa. Vidličky na maso se vyznačují dlouhými tenkými hroty, které jsou navrženy tak, aby snadno pronikly masem, ale bez ztráty šťávy. Vidličky tak mohou být použity pro snadné otáčení nebo přemísťování masa na prskající pánvi nebo pro kontrolu, zda je maso správně upečené. Při krájení pečeně drží dlouhé hroty maso pevně, takže se ho nemusíte dotýkat.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871066030
EAN 4000530534934
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x vidlička na maso
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 32
Návrhář WMF Atelier (Peter Bäurle)