Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Karafa na vodu/víno Jette 0,75l

Tato výjimečná karafa na vodu/víno z kolekce JETTE jistě přitáhne Vaši pozornost. Karafa vyrobená z ručně foukaného skla WMF a podstavec z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® vytvářejí dokonalou symbiózu. Je ideální pro dekantaci a podávání vody či vína. Karafa stojí v podstavci pevně bez ohledu na to, zda ji postavíte rovně nebo diagonálně. Speciální tvar hrdla zaručí nalévání bez kapání.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Karafa je 25 cm vysoká a má objem 0,75 litru.

 

Materiál: foukané sklo, nerezová ocel Cromargan® 18/10.

Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 947712000
EAN 4000530628633
Značka WMF
Výška (cm) 25
Řada Jette
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 1x karafa, 1x podstavec
Hlavní materiál sklo
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 3254
Kapacita (l) 0.75
Návrhář Jette Joop
Text sbírky Malá kouzla uspokojená? Návrhář Jette Joop navrhl příbory pro WMF, které splňují tuto touhu. A to velmi zvláštním způsobem, protože plastově vyfrézované fazety na dříku připomínají tvar drahokamu. Základní forma modelu je klasická proporce a délka odpovídá modernímu zeitgeistovi. Vysoce kvalitní nože s vloženým kovaným čepem zajišťují dlouhodobou řeznou schopnost a zdokonalení leštěnou ochranou Cromargan dává příbory extrémní odolnost proti poškrábání. Příbory mají své místo zejména na slavnostně zdobených stolech - a díky tomuto modelu získáte celou řadu doplňků.
Text produktu Tato výjimečná karafa z vinné vody z kolekce JETTE jistě přitahuje pozornost. Váza vyrobená z ručně foukaného skla WMF a podstavce z vysoce kvalitní nerezové oceli vytvářejí dokonalou symbiózu. Váza je 25 cm vysoká a má objem 0,75 litru. Je ideální pro dekantaci a podávání vína nebo pro přípravu vody u stolu. Bez ohledu na to, zda dáte asymetricky řezanou karafu rovnou nebo diagonálně do základny, má pevnou základnu. Speciální tvarování otvoru pro vázu vám umožní nalít bez kapání.
Textový modul 9 Tato výjimečná karafa z vinné vody z kolekce JETTE jistě přitahuje pozornost. Dekantér má tvar bílé, což dává vínu mnohem větší povrch pro absorpci dalšího kyslíku. Štíhlý hrdlo dekantéru umožňuje řídit cirkulaci vzduchu bez úniku kytice. Základna je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a je dokonalou symbiózou karafy.