Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Parní vložka Function 4 20 cm

S parní vložkou se zelenina připravuje rychle, snadno a s minimálním množstvím tuku. Na rozdíl od klasického vaření, vaření v páře pomáhá udržovat důležité živiny.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Tato řada kuchyňského nádobí byla vytvořena ve spolupráci s designovou agenturou NOA Aachen, zatímco inspirace pro poklice vzešla z přehrávače Apple iPod. Poklice jsou vyrobeny z kombinace nerezové oceli 18/10 Cromargan® a disponují praktickou funkcí kontrolovaného slévání bez použití cedníku. Symboly vyznačené na vrchu poklice napovídají, do jaké polohy poklici umístit pro vaření s malým množstvím vody, pro slévání brambor, těstovin, rýže nebo pro rychlé vylití obsahu. Hrnce řady Function 4 jsou také vybaveny širokými zahnutými okraji pro snadné vylévání. TransTherm® dno je vhodné i pro indukci, teplo ze sporáku přenáší rychle a dlouho ho udrží.

Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.

Čištění hrnce: lze mýt v myčce.

Vyrobeno v Německu: hrnec v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 766206380
EAN 4000530629975
Značka WMF
Barva nerez
Výška (cm) 12
Řada Function 4
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x parní vložka Ø 20 cm
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 2686
Průměr (cm) 20
Návrhář NOA Design
Cena za design Design Plus Messe Frankfurt 2009, iF design award iF Hannover 2009, Nominierung für den DP3D 2008, red dot award Design Zentrum NRW 2008
Text sbírky Kuchyňské nádobí bylo vytvořeno společně s projektovou kanceláří NOA Aachen, pro víko nádoby stál iPod MP3 přehrávač Apple Pate. Vyrobeno z nerezové oceli a silikonu, víko má čtyři různé funkce - založené na kolečkách iPodu. Praktické, protože v závislosti na poloze mohou být kapaliny nasyceny úplně nebo řízeně se zavřeným víkem: vroucí voda uniká velkými sítovými otvory, těstoviny zůstávají v hrnci. Stejně pracuje s malými okenními otvory pro rýži. Uzavřená poloha je určena k vaření pod vodou a otevřené poloze pro úplné vypuštění kapalin. Červený kroužek ve víku je opravdovým okem. Vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, vždycky pevně sedí v hrnci. Důležité: Duté úchytky se během vaření nemohou zahřát, proto jsou potrubí nadbytečné. Hrnce mají vnitřní měřítko pro snadné dávkování kapalin a sestávají z nezničitelného Cromarganu. TransTherm® Allherdboden je také vhodný pro indukci, dodává teplo ze sporáku rychle a přímo a uchovává dlouhé teplo. Série obsahuje různé hrnce, od pánve přes klapku k hrnci.
Text sbírky je krátký Kuchyňské nádobí bylo vytvořeno společně s projektovou kanceláří NOA Aachen, pro víko nádoby stál iPod MP3 přehrávač Apple Pate. Vyrobeno z nerezové oceli a silikonu, víko má čtyři různé funkce - založené na kolečkách iPodu. Praktické, protože v závislosti na poloze mohou být kapaliny nasyceny úplně nebo řízeně se zavřeným víkem: vroucí voda uniká velkými sítovými otvory, těstoviny zůstávají v hrnci. Stejně pracuje s malými okenními otvory pro rýži. Uzavřená poloha je určena k vaření pod vodou a otevřené poloze pro úplné vypuštění kapalin. Červený kroužek ve víku je opravdovým okem. Vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, vždycky pevně sedí v hrnci. Důležité: Duté úchytky se během vaření nemohou zahřát, proto jsou potrubí nadbytečné. Hrnce mají vnitřní měřítko pro snadné dávkování kapalin a sestávají z nezničitelného Cromarganu. TransTherm® Allherdboden je také vhodný pro indukci, dodává teplo ze sporáku rychle a přímo a uchovává dlouhé teplo. Série obsahuje různé hrnce, od pánve přes klapku k hrnci.
Text produktu S zeleninovým tlumičem se zelenina připravuje rychle, snadno a s nejmenším množstvím tuku. Na rozdíl od vaření, páření také pomáhá udržovat důležité živiny.