Vysoké sklenice Kineo 4ks

Řada Kineo od WMF nabízí vysoce kvalitní sklenice na vodu spojující moderní design s prémiovým křišťálovým sklem. Výsledkem jsou dlouhotrvající sklenice s extrémně tenkými okraji, díky nimž je každý doušek ryzím potěšením. Kapacita 360 ml je ideální pro jakoukoli příležitost – ať už jde o piña colady, gin s tonikem, nealkoholické nápoje, studenou vodu a další. Tato všestranná sada 4 sklenic je zároveň klasická a moderní, a proto je vhodná pro mytí v myčce nádobí pro výjimečné každodenní pohodlí. Sklenice Kineo, stvořené pro vychutnání všech vašich oblíbených nápojů v naprostém stylu, je poutavým doplňkem každého stolu.

Popis produktu

Objevte kulturu stolování v té nejlepší kvalitě: s doplňky řady Kineo, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů z udržitelných zdrojů a v moderním vkusném designu - pro ucelenou řadu se stylovou estetikou, která zapůsobí znovu a znovu.

  • Univerzální formát: Ať už je to gin s tonikem, studená voda, nealkoholické nápoje nebo jakýkoli z vašich oblíbených nápojů, objevte perfektní formát a kapacitu pro pití v naprostém stylu.
  • Vynikající kvalita: Sklenice, vyrobené z elegantního křišťálového skla, jsou atraktivní a lze je mýt v myčce.
  • Ergonomický tvar: Ergonomický tvar a příjemná hmotnost jsou při držení perfektní.
  • Dokonalý zážitek z pití: Objevte zážitek z pití jako žádný jiný, s tenkým, vysoce kvalitním sklem tvořícím štíhlý okraj, díky kterému je každý doušek naprostým potěšením.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0907382040
EAN 4000530744432
Značka WMF
Řada Kineo
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 4x sklenice
Hlavní materiál křišťálové sklo
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Výška (cm) 14
Kapacita (l) 0.36

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše