WMF Fusiontec a Profi Resist dobývají troubu.

Pekáče v několika velikostech, padnoucí servírovací podstavce z dubu a poklice na míru poskytují základ pro nový modulární systém v kolekci nádobí WMF. Pekáče jsou součástí řady WMF Fusiontec a Profi Resist, servírovací podstavce a poklice lze použít u obou řad. Pekáče vynikají extrémně vysokou odolností a trvanlivostí, účinně zabraňují ulpívání potravin a jsou vysoce tepelně odolné a multifunkční.

Large-05_0230_5291_500.jpg

Pekáč s poklicí WMF Fusiontec

Krásně tvarovaný pekáč WMF Fusiontec zaujme rychlou vodivostí tepla, vysokou schopností teplo rovnoměrně rozdělit a dlouho udržet, díky čemu bez námahy splňuje nejnáročnější požadavky profesionálních kuchařů. Extrémní tepelná odolnost až 450°C (bez poklice) znamená, že jej lze použít i na varné desce nebo dokonce na grilu. Poklice je vyrobena z tepelně odolného skla a prvotřídního silikonu a odolá teplotám až do 200°C. 30-ti letá záruka.*

05_0250_5290_100.jpg

Multifunkční pekáč 3v1 WMF Fusiontec (Teppanyaki)

Japonský způsob přípravy masa, ryb, zeleniny a mořských plodů rychlým a velmi jednoduchým způsobem si získává stále více fanoušků po celém světě. Teppanyaki pekáč je tepelně odolný až do 450°C a je vhodný pro použití na varné desce nebo na grilu. 30-ti letá záruka.*

05_0260_5291_100.jpg

MODULÁRNÍ SYSTÉM 

Pekáč WMF Fusiontec s dřevěným servírovacím podstavcem ve dvou velikostech

Vyroben z prakticky nezničitelného, ​​extrémně odolného materiálu WMF Fusiontec, který vyniká výjimečnou tepelnou vodivostí a retencí. Neporézní povrch, odolný proti poškrábání a oděru, se snadno čistí - v případě potřeby jej lze mýt v myčce. Součástí balení je servírovací podstavec z dubového dřeva. K dispozici ve velikostech M a L. 30-ti letá záruka.*

05_0230_5291_100.jpg

Pekáč Profi Resist ve třech velikostech

Vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan®, doplněn vynikajícím nepřilnavým povrchem PermaDur, který je účinně chráněn strukturou ve tvaru včelí plástve, odolné proti poškrábání. Ergonomické hrany umožňují bezpečnou manipulaci i s rukavicemi. Dostupné ve velikostech S, M a L. Odolná kvalita s 5-ti letou zárukou.

17_5625_6411_100.jpg

Servírovací podstavec ve dvou velikostech

Ideální podstavec pro pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist ve velikostech M a L, který u stolu elegantně kombinuje estetiku s praktičností. Vyrobeno z odolného naolejovaného dubu.

17_8028_4501_100.jpg

Poklice na pekáč 2v1 ve dvou velikostech

Vyrobena ze skla a silikonu se širokým protiskluzovým povrchem. Vhodná pro všechny pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist. S praktickou funkcí 2v1 pro nejlepší výsledky vaření a vzduchotěsné skladování. Jednoduché a pohodlné čištění v myčce.

17_6426_7390_100.jpg

*30-ti letá záruka je garantována na vnitřní a vnější Fusiontec materiál. Záruka se vztahuje pouze na řádné používání dle podmínek. Detailnější ustanovení o rozsahu záručního prohlášení a řádném používání naleznete v návodu k použití přiloženém u výrobků.

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše