Dětské příbory Mimoni 4ks

Tato dětská sada od WMF zahrnuje populární Mimoně na všech kusech příborů. Příbory jsou vyrobené z nerezové oceli Cromargan® 18/10. Děti se tak mohou příbory rychle naučit používat a stravování se stává mnohem zábavnějším.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

Bavte se učením, jak používat nože, vidličky a lžíce – více než 130 let zkušeností se projevilo i v dětském sortimentu příborů, které svými okouzlujícími vzory vytvoří úsměv v každém obličeji. Každá 4-dílná sada příborů sestává z dětského nože, lžíce, lžičky a vidličky. Velikost příborů je přizpůsobená malým dětským rukám a motorickým dovednostem dítěte. Nože (3+) mají vroubkovanou hranu pro děti. Okraj lžíce má zaoblené hrany a vidličky mají krátké, tupé hroty. Všechny dětské příbory WMF jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan® 18/10, díky čemuž mají mimořádně dlouhou životnost. K dispozici jsou také 6-dílné sady s porcelánovou miskou a talířkem. Každý kus má veselý design, je vhodný do myčky, odolný vůči potravinovým kyselinám a neutrální v chuti.

  • Mimoni – známá a populární globální franšíza, v jejíž designu se vyrábí nespočet výrobků pro děti ve věku od 3 do 9 let.
  • Vhodné pro děti od 3 let. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

product_8633_0.jpg

product_8633_1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1286076040
EAN 4000530708564
Značka WMF
Barva nerez
Řada Minions
Obsah v balení 1x nůž, 1x lžička, 1x lžíce, 1x vidlička
Množství v balení (ks) 4
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Návrhář Universal Studios
Motivy Mimoni

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše