Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Dětský set Mimoni 6ks

Tato dětská sada od WMF zahrnuje populární Mimoně na všech kusech příborů. Příbory vyrobené z nerezové oceli Cromargan® 18/10 jsou doplněny porcelánovou miskou a talířem. Děti se tak mohou příbory rychle naučit používat a stravování se stává mnohem zábavnějším.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Bavte se učením, jak používat nože, vidličky a lžíce – více než 130 let zkušeností se projevilo i v dětském sortimentu příborů, které svými okouzlujícími vzory vytvoří úsměv v každém obličeji. Každá 4-dílná sada příborů sestává z dětského nože, lžíce, lžičky a vidličky. Velikost příborů je přizpůsobená malým dětským rukám a motorickým dovednostem dítěte. Nože (3+) mají vroubkovanou hranu pro děti. Okraj lžíce má zaoblené hrany a vidličky mají krátké, tupé hroty. Všechny dětské příbory WMF jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan® 18/10, díky čemuž mají mimořádně dlouhou životnost. K dispozici jsou také 6-dílné sady s porcelánovou miskou a talířkem. Každý kus má veselý design, je vhodný do myčky, odolný vůči potravinovým kyselinám a neutrální v chuti.

  • Mimoni – známá a populární globální franšíza, v jejíž designu se vyrábí nespočet výrobků pro děti ve věku od 3 do 9 let.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10 – robustní, odolná proti korozi, neutrální v chuti a snadno se čistí.
  • Vysoce kvalitní dárkové balení.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1286079964
EAN 4000530709462
Značka WMF
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Řada Minions
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 1x nůž, 1x lžička, 1x lžíce, 1x vidlička, 1x talířek, 1x miska
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Sekundární materiál porcelán
Barva nerez
Návrhář Universal Studios
Motivy Mimoni